Rekrutacja 2020

AKTUALIZACJA:
Z powodu wejścia Krakowa do strefy czerwonej od 17 października, wydarzenie zostaje przeniesione na platformę Microsoft Teams. Data i godzina pozostają bez zmian. Kod do zespołu: n0lowuu.

Rozpoczyna się rekrutacja do najlepszego samorządu wydziałowego na naszej Uczelni!

Z wielką radością pragniemy Was poinformować, że wiekopomna chwila, podczas której będziecie mogli dołączyć do Samorządu Studentów Wydziału Polonistyki UJ, odbędzie się 20 października o godzinie 20:00 w auli na ul. Grodzkiej 64.

W trakcie rekrutacji macie możliwość dołączenia do następujących komisji:

• WKD, Wydziałowej Komisji Dydaktycznej
  • WKI, Wydziałowej Komisji Informacyjnej
  • WKK, Wydziałowej Komisji Kultury
  • WKM, Wydziałowej Komisji Mobilności
  • WSZE, Wydziałowej Sekcji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych

Do wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego!
Aby to zrobić, konieczne jest posiadanie adresu e-mail w domenie student.uj.edu.pl.
Formularz rekrutacyjny: Formularz został zamknięty.

Miejsce i godzina spotkania mogą ulec zmianie. Prosimy o śledzenie wydarzenia na Facebooku.
Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/7l3bh

W przypadku dalszego pogarszania się sytuacji epidemicznej wydarzenie może zostać przeniesione na platformę Microsoft Teams.