Frekwencja OZD | zima 2020/21

25 litego zakończyła się zimowa edycja Oceny Zajęć Dydaktycznych. Dziękujemy wszystkim osobom, które poświęciły swój czas na wypełnienie ankiet. Frekwencja na naszym Wydziale wyniosła 39,2%, to rekordowy wynik jeżeli chodzi o liczbę osób uczestniczących w ankietyzacji. Łącznie wypełniono 26% wszystkich dostępnych formularzy.

Frekwencja pozwoliła nam znaleźć się na czwartym miejscu w rankingu wydziałów, co lokuje nas w ścisłej czołówce na naszym Uniwersytecie. Serdecznie gratulujemy Wydziałowi Chemii, na którym również w tym roku ankiety wypełniło najwięcej osób. Gratulujemy również Wydziałowi Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziałowi Filologii miejsc na podium. Wydziałowi Matematyki i Informatyki dziękujemy za zaciętą rywalizację o czwarte miejsce w rankingu.

Przed nami kolejne edycje OZD. Mamy nadzieję, że ucieszą nas one jeszcze wyższą frekwencją.