Wybór Przewodniczącego WRSS oraz Zarządu WRSS na kadencję 2021-2023

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że 8 czerwca 2021 r. podczas I Posiedzenia Wydziałowej Rady nowej kadencji 2021–2023 został wybrany nowy Przewodniczący naszego Samorządu, którym został Bartłomiej Mikołajczyk! Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas piastowania swojej funkcji w kolejnych dwóch latach!

Decyzją nowego Przewodniczącego stanowisko Wiceprzewodniczącej Wydziałowej Rady obejmie Martyna Zielińska.

Trójką Przedstawicielek w Uczelnianej Radzie Samorządu Studentów zostały wybrane Martyna Zielińska, Patrycja Lippa oraz Anna Dołba.

Podczas Posiedzenia zostali wybrani również nowi Przewodniczący i Przewodniczące wydziałowych komisji w składzie:
Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Dydaktycznej – Anna Dołba,
Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Informacji i Promocji – Martyna Zielińska,
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Kultury – Paweł Binkowski,
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Mobilności – Rafał Borowy,
Przewodnicząca Wydziałowej Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych – Natalia Jaworska.

Wydziałowa Rada ustanowiła wczoraj również nową funkcję w obrębie naszego Samorządu, jaką jest Sekretarz Wydziałowej Rady, a która w niektórych wcześniejszych kadencjach istniała jedynie zwyczajowo. Nowe stanowisko Sekretarzyni obejmie Patrycja Lippa.

Wyrażono również deklarację, według której w momencie powstania komisji odpowiedniej do spraw socjalno–bytowych przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego nowej kadencji naszą przedstawicielką w tejże komisji zostanie Ewa Sieńko.

Wszystkim nowo wybranym osobom serdecznie gratulujemy!