Pierwsze kroki w Microsoft Teams

7 października o godzinie 18:00 zapraszamy na nasz Facebook, gdzie będzie mieć miejsce live „Pierwsze kroki w Microsoft Teams”. Microsoft Teams to podstawowa platforma pracy zdalnej na naszym Wydziale i Uczelni. W pierwszym zetknięciu chaotyczna, niezwykle szybko daje się oswoić. Na live zapraszamy przede wszystkim studentów i studentki pierwszych lat studiów, którzy swoją pracę w Teamsie dopiero rozpoczynają. Zapraszamy również wszystkich ze starszych lat studiów oraz pracowników naukowych naszego Wydziału, którym na pewno pozwoli on usprawnić pracę w swoich zespołach.

Live poprowadzi Bartłomiej Mikołajczyk.

Już niedługo kolejny live na naszej stronie! Tym razem pomożemy Wam oswoić się z Microsoft Teams! 💻 Zapraszamy przede…

Opublikowany przez Samorząd Studentów Wydziału Polonistyki UJ Niedziela, 4 października 2020

Transmisja powinna być dostępna powyżej na kilka minut przed planowaną godziną rozpoczęcia.