Teatr mój widzę…: Tango

Osoby, które wiedzą gdzie na naszym wydziale znajduje się Sala Teatralna, proszone są o podniesienie ręki 🙋🏼!

Jeśli zawsze zastanawialiście_łyście się, co mieści się na najwyższym piętrze budynku przy ul. Gołębiej 14, interesujecie się teatrem lub – po prostu – chcecie spędzić wieczór w wyjątkowej atmosferze sztuki, nie mogliście_łyście trafić lepiej ⭐.

🎟️ Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na wydarzenie teatralne pt. „Teatr mój widzę… Tango”!

Podczas wydarzenia odbędzie się performatywne czytanie dramatu pt. „Tango” autorstwa Sławomira Mrożka.

W roli czytających wystąpią zarówno osoby studiujące, jak i wykładające na naszym wydziale. Nazwiska naszych czytających zdradzimy Wam w najbliższym czasie, aby potrzymać Was trochę w niepewności – ale szykujcie się, bo zaprosiliśmy wspaniałych ludzi!Wybór dramatu Mrożka nie jest przypadkowy, bowiem uważamy, że problemy w nim poruszane nadal są obecne i istotne w naszym społeczeństwie.

Serdecznie zapraszamy 🎭! Lecz miejcie w pamięci słowa Tadeusza Kantora – „do teatru nie wchodzi się bezkarnie”!

📌 Spotykamy w najbliższy czwartek – 9 czerwca o godzinie 19:30 w Sali Teatralnej! Prosimy jednak o zgromadzenie się wcześniej – o godzinie 19:15 – na dziedzińcu przed wejściem do budynku Gołębiej 14 (tam, gdzie słynna ściana z podpisami), skąd członkowie_kinie Wydziałowej Komisji Kultury zaprowadzą Was na sam szczyt naszego Wydziału.

❗Z racji, że Sala Teatralna posiada limity, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc – prosimy o napisanie wiadomości mailowej o temacie „Teatr mój widzę 9.06.” na adres kamila.czubaj@student.uj.edu.pl najpóźniej do godziny 12:00 w dniu wydarzenia. Będziemy starali_ły się systematycznie odpowiadać i potwierdzać wejściówkę.

Wszystkie inne osoby, które zgłoszą się ponad limit miejsc, zapiszemy na listę rezerwową.