Teatr mój widzę…: Ślub

,,Teatr mój widzę” powraca!

Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na drugą edycję tego niezwykłego wydarzenia, zrzeszającego wszystkich miłośników teatru🎭.

Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście ,,Teatr mój widzę” to wyjątkowy projekt odbywający się cyklicznie od zeszłego roku. W trakcie wydarzenia studenci naszego wydziału (wraz ze specjalnymi gośćmi) inicjują czytanie konkretnego utworu literackiego.
Jeśli dobrze pamiętacie, w poprzedniej edycji był to słynny dramat Sławomira Mrożka.

Co nas czeka tym razem?
Było ,,Tango”💃 zatem czas na ,,Ślub”👰‍♀️!

🔹Gdzie? Dzieło Gombrowicza odżyje po raz kolejny, tym razem w Staromiejskim Centrum Kultury i Młodzieży na ulicy Hieronima Wietora 13.

🔹Kiedy? Już w przyszły czwartek, 1 grudnia o godzinie 19:00.

🔹Podkreślamy, że tym razem nie obowiązują rezerwacje. Tak samo jak miejsc nie zabraknie również wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Gorąco zachęcamy do udziału!