Wydziałowa Debata nt. Jakości Kształcenia

Droga Społeczności Wydziałowa! 🕊️

W związku ze zbliżającym się Tygodniem Jakości Kształcenia chcemy zaprosić Was na coroczną Debatę na temat Jakości Kształcenia na Wydziale Polonistyki. Po raz kolejny pragniemy stworzyć przestrzeń do poruszenia ważnych tematów dotyczących nauczania na naszym Wydziale.
W tym roku chcemy skupić się na trzech zagadnieniach:
1️⃣ rozwój sztucznej inteligencji – czy korzystamy z niej w procesie nauczania i jak możemy wykorzystać ją w pozytywny sposób?
2️⃣ wykłady i ćwiczenia – czy faktycznie są tym, czym powinny być i czy dają pożądane efekty?
3️⃣ zaliczenia i egzaminy – jakie odczucia wywołują w nas egzaminy i czy są dla nas stresujące?

Debatę poprowadzi Anna Dołba, przewodnicząca Wydziałowej Komisji Dydaktycznej WRSS WP UJ.

Rozważania oparte będą na ankietach. Bardzo prosimy Was o ich wypełnienie: https://forms.office.com/e/VZ0u6DrgiX.

Wkrótce również podamy link do spotkania, który będzie znajdował się w poście na tym wydarzeniu, na stronie internetowej WRSS WP UJ oraz w opisie wydarzenia na stronie TJK.

Spotkanie odbędzie się w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia, corocznego wydarzenia organizowanego przez Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ.